Nasz zespół profesjonalistów składa się z prawników, księgowych, audytorów, doradców restrukturyzacyjnych, biznesmenów oraz specjalistów z zakresów branż w których działają nasi Klienci i jest zawsze idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zawsze wypracować i wdrożyć najlepszą Strategię Biznesu naszego Klienta. Doświadczenie i wiedza naszego zespołu pozwala dokładnie zrozumieć strukturę naszego Klienta i jego potrzeby, a następnie zaproponować szereg rozwiązań, których wdrożenie spowoduje maksymalną optymalizację potencjału Klienta przy jednoczesnej optymalizacji kosztów operacyjnych Jego działalności.

Współpraca z wieloma podmiotami, w tym działającymi na arenie międzynarodowej, pozwoliła na wypracowanie zespołowi Strategy szerokiej bazy przedsiębiorców z różnych dziedzin – dzięki czemu możemy kojarzyć naszych Klientów szybko znajdując rynek zbytu dla ich towarów i usług.

radca prawny sławomir staszak

Naszemu zespołowi przewodzi twórca i zarządzający projektem Strategy – Sławomir Staszak.

Sławomir zdobywał doświadczenie niezbędne do pomocy Klientom Strategy przez wiele lat – będąc radcą prawnym i partnerem w K&S Kancelarii Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p., członkiem organów statutowych podmiotów gospodarczych (tj. członkiem Zarządu, Rad Nadzorczych) oraz organizacji NGO, a także współtworząc wiele projektów biznesowych i społecznych.

Pasje Sławomira z jego życia prywatnego, jako zapalonego biegacza – wielokrotnego maratończyka, zdobywcę Korony Maratonów Polskich pomagają mu jeszcze efektywniej wykorzystywać potencjał i dzięki wytrwałości wdrożyć najlepszą Strategię Biznesu naszego Klienta.