Biuro z obsługą sekretaryjną

Wynajem biura w Gdańsku, w samym sercu Wrzeszcza, doda Waszej działalności usługowej rozmachu i zwiększy jej udział w świadomości potencjalnych klientów. Czytelne zasady rozliczenia i stała współpraca z kancelarią radców prawnych zapewnią doskonały start lub nowy etap działalności firmy w nowym miejscu.

Wirtualne biuro w Gdańsku? Coraz więcej firm decyduje się na taki krok

Jeśli rodzaj usług wymaga jedynie aktywnego nastawienia i niezakłóconego dostępu do internetu, naszym klientom proponujemy wirtualne biuro w Gdańsku z pełną obsługą sekretaryjną. W prosty sposób możecie Państwo uwolnić się od większości zadań związanych z prowadzeniem firmy. Dzięki jednej decyzji zapewnicie sobie:

  • wsparcie kancelarii radców prawnych dotyczące rejestracji firmy
  • adres korespondencyjny oraz siedzibę statutową
  • obsługę sekretariatu w takim zakresie, jaki uznacie za stosowny
  • biuro w dużym mieście z dostępem do licznych potencjalnych klientów
  • w razie potrzeby - spotkania z klientami w przestrzeni biznesowej
  • możliwość korzystania z ekskluzywnie wykończonej sali konferencyjnej
  • dobre wrażenie na przyszłych kontrahentach

Korzystanie z usług wirtualnego biura ogranicza koszty organizacji pracy. Firmy korzystające z naszych usług doradczych lub prawnych mogą w ten sposób bez dużych nakładów otworzyć swoje siedziby na nowych lokalnych rynkach. Oferujemy przejrzyste warunki umowy w wybranym przez Państwa zakresie obsługi - od wynajęcia pomieszczeń biurowych po usługi wirtualnego sekretariatu. Na każde pytanie odpowiemy pod nr tel. +48 723 606 561 lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej.

Biuro do wynajęcia w Gdańsku - z każdego miejsca w Trójmieście do centrum Wrzeszcza

Wynajmując lokal usługowy w Gdańsku Wrzeszczu zyskujecie Państwo doskonały punkt reprezentacyjny z gotową obsługą korespondencji, reklamacji i innych form kontaktu z klientem. Gdy zachodzi potrzeba organizacji biznesowego spotkania, prestiżowa lokalizacja przy ul. Staszica 6/6 (80-262 Gdańsk), w samym centrum tętniącego życiem Wrzeszcza z pewnością wpłynie dodatnio na pozytywny wizerunek firmy.

Biuro na wynajem - spokojna ulica przy najważniejszej alei

Biuro w oryginalnym stylu z meblami, sztukaterią, piecami kaflowymi z czasów powstania kamienicy – tj. początku XX. w. mieści się w kameralnej uliczce tuż przy alei Grunwaldzkiej - głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. Ulica Staszica biegnie wzdłuż niej, dzięki czemu centralne położenie nie kłóci się z oddaleniem od komunikacyjnego zgiełku.

Znakomicie utrzymana kamienica biznesowa świetnie pasuje do klimatu miasta i jednocześnie gwarantuje pełną funkcjonalność nowej siedziby. Wasze nowe biuro w Gdańsku to reprezentacyjne i jednocześnie świetnie położone miejsce.

Lokal usługowy w Gdańsku-Wrzeszczu z dogodną komunikacją

Linie tramwajowe z przystankiem oddalonym od Waszej nowej siedziby o niecałe 150 metrów. Biuro do wynajęcia w Gdańsku od stacji PKP we Wrzeszczu dzieli zaledwie 500 metrów. Pozwala to na bezpośredni dojazd nie tylko do całej aglomeracji Trójmiasta (przez SKM - Szybką Kolej Miejską), ale także praktycznie do każdego miejsca w Polsce, dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze kolejowej.

Stamtąd bezpośrednia kolejka (PKM – Pomorska Kolej Metropolitalna) na terminal lotniska – ok. 20 minut. Alternatywnie dwupasmowa droga bezpośrednio do lotniska. Trudno znaleźć w Trójmieście lepiej skomunikowaną lokalizację - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Tagi: biuro do wynajęcia, biuro Gdańsk, biuro w Gdańsku, biuro do wynajęcia w Gdańsku, biuro do wynajęcia Gdańsk, biuro w Gdańsku Wrzeszczu

Artykuły