Pośrednictwo sprzedaży

Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem międzynarodowych kontaktów handlowych, przede wszystkim w Azji. Jako eksperci w zakresie pośrednictwa w sprzedaży wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, która pozwala na bezproblemową organizację importu lub eksport towarów, realizując założenia biznesowe naszych klientów. Znajomość specyfiki rynków azjatyckich, stała współpraca z kancelarią radców prawnych i kompleksowe usługi oparte na jasnych zasadach czynią z naszej firmy cennego partnera biznesowego.

Co ważne, usługi naszej firmy doradczej nie są skierowane jedynie to dużych przedsiębiorstw. Mniejsze firmy również mogą czerpać korzyści z prowadzenia handlu międzynarodowego. Tym bardziej że współpracując z nami można liczyć na nawiązanie dobrych relacji biznesowych z rzetelnymi kontrahentami. Nie bez znaczenia pozostaje oferowana pomoc w dopełnianiu formalności na każdym etapie cyklu transakcyjnego oraz na fachowe doradztwo. Dlatego zachęcamy do kontaktu, aby mogli Państwo poznać bliżej dostępne możliwości.

Pośrednictwo w sprzedaży towarów

Realizując usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży międzynarodowej skupiamy się na zrozumieniu specyfiki branży, w której działają nasi klienci i interesów, które prowadzą. Dokładamy starań aby zrozumieć obawy, trudności, zamysły i oczekiwania, dzięki czemu możemy zaproponować rozwiązania indywidualnie dostosowane do potrzeb.

W imieniu naszych klientów analizujemy też rynek na rzecz wprowadzenia konkretnego produktu do obrotu. Na bieżąco śledzimy też trendy handlowe, pojawiające się w Europie, w Azji i na całym świecie, a także wykonujemy ekonomiczne i rynkowe analizy. Dzięki badaniom rynku możemy zapewnić doradztwo w zakresie aktualnych warunków rynkowych związanych z importem lub eksportem konkretnych towarów, a tym samym rzetelne informacje i obsługę na najwyższym poziomie.

Wprowadzenie produktu na rynek krok po kroku

Klienci korzystających z naszych usług mają zapewnioną kompleksową pomoc, która obejmuje pełną obsługę transakcji, od poszukiwania i sprawdzania kontrahentów, przez prowadzenie negocjacji, aż po uzyskiwanie zezwoleń, prowadzenie kontroli zarówno w przypadku importu, jak i eksportu, czy obsługę czynności przewozowych.

Czuwając nad bezpieczeństwem wszystkich elementów transakcji handlowej zapewniamy, że wprowadzanie produktów na rynek nie będzie trudne, ani czasochłonne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zminimalizować ryzyko i jak skutecznie działać na zagranicznych rynkach, dlatego wprowadzenie produktu do obrotu nie jest dla nas problemem. Eksport do Chin i innych krajów azjatyckich nie ma dla nas tajemnic. Dlatego zachęcamy do kontaktu, aby mogli Państwo poznać bliżej dostępne możliwości.

Import towarów z krajów azjatyckich

Import z Chin i innych państw azjatyckich już od lat cieszy się dużą popularnością. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy im możliwość nawiązania zadowalającej współpracy z azjatyckimi kontrahentami. Zajmujemy się wyszukiwaniem i weryfikacją dostawców, pomagamy przeanalizować ich oferty i importujemy próbki wyrobów.

Pośredniczymy też w ustalaniu warunków produkcji i zakupu towarów. Poza tym zapewniamy nadzór nad zamówieniami, produkcją i obsługą logistyczną. Dzięki temu import z Chin lub innych państw azjatyckich choćby takich jak Japonia, Tajlandia, Bangladesz czy Kambodża nie stanowi trudności.

Pośrednictwo w eksporcie i import z Chin

Kojarzymy naszych klientów. Wspomagamy ich w biznesowych spotkaniach za granicą – w tym w krajach azjatyckich. W ramach naszej działalności wielokrotnie realizowaliśmy pośrednictwo w zakresie sprzedaży środków medycznych, żywności na dużą skalę i innych, różnego typu towarów. Działamy sprawnie, jesteśmy wiarygodni i zaufało nam już wielu klientów, we współpracy z którymi zawsze stawiamy na partnerstwo.
Wiemy, że wprowadzanie produktu na rynek azjatycki lub import towarów z tamtych regionów świata to dobry sposób na osiągnięcie sukcesu.

Warto zdobywać nowe rynki i pozyskiwać nowe możliwości, tym bardziej że można korzystać z pomocy wyspecjalizowanych partnerów. Pośredników doskonale zorientowanych w kwestiach formalnych, mających wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym i znających zasady prowadzenia biznesu w krajach azjatyckich. Współpracując z nami można być pewnym, że dokładnie przeanalizujemy sytuację, zaproponujemy optymalne rozwiązania, przygotujemy strategię i zapewnimy wsparcie na każdym etapie realizacji transakcji na możliwie najlepszych warunkach. Zachęcamy do kontaktu, aby mogli Państwo poznać bliżej dostępne możliwości.

Biura przedstawicielskie przedsiębiorców zagranicznych

W ramach wspierania naszych Klientów z zagranicy świadczymy dla Nich usługę polegającą na tworzeniu Biur przedstawicielskich, w ramach których:

  • wspieramy Klientów w formalnościach na rzecz Klientów mających związek eksportowaniem towarów na rynek polski;
  • reprezentujemy Klientów w kontaktach z urzędami w zakresie importu towarów;
  • nawiązujemy trwałe relacji biznesowe z potencjalnymi odbiorcami produktów Klienta oraz wspieramy Klienta w realizacji transakcji – przygotowujemy niezbędne tłumaczenia, uczestniczymy w spotkaniach i negocjacjach;
  • kreujemy pożądany wizerunek Klienta na rynku polskim;
  • przeprowadzamy bieżące analizy rynku w zakresie cen i potencjalnego rynku zbytu produktów Klienta;
  • świadczymy pozostałe usługi biurowe dokładnie opisane w zakładce „Biuro z obsługą sekretaryjną”.

Tagi: pośrednictwo sprzedaży, pośrednictwo w sprzedaży, umowa pośrednictwa sprzedaży, pośrednik w sprzedaży, import z Chin

Artykuły